Honda Trójmiasto
Listopad 28, 2014, 12:58:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Aktualności:

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Galerie prywatne Galeria zloty Poczta Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: alternator- naprawa czy wymiana  (Przeczytany 553 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Aaneemoo
Młodzieniaszek
**

Marka: Honda
Model: Civic VII
Silnik:  1,4

« : Maj 13, 2007, 21:17:28 »

podczas piątkowego deszczowego dnia poszedł mi (prawdopodobnie) alternator najpierw zaśmierdziało spalenizną, potem pomrugała kontrolka ładowania a potem już nie świeciła. Sprawdzając miernikiem poziom napięcia na klemach wyszło mi 12 z kawałkiem także pewnie to alternator lub regulator napięcia (stawiam na alternator).

Co warto zrobić lepiej czy wymienić na nowy lub używany czy dać do naprawy? Co ile kosztuje i gdzie polecacie naprawę  alternatorów?

aaneemoo
pepe1200
Noworodek
*

Marka: HONDA
Model: CRX Del Sol
Silnik:  D16Z6

2221150
« Odpowiedz #1 : Maj 13, 2007, 21:33:26 »

jezeli jesteś z gdańska to na ulicy swiętokrzyskiej tj kolo orunii gornej jest koleś ktory zrobi ci naprawe alternatora łącznie z łozyskami układem diodowym itp. zajmuje sie tym juz odkąd ja pamiętam i jest dobry. koszt naprawy okolo 120-180 zł w zaleznosci ile bedzie musiał go demontować itp. ps moze to nie jest alternator to jedz do niego on to sprawdzi!

pepe
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.113 sekund z 24 zapytaniami.