Renowacja alufelg w 3mieście - gdzie niedrogo i solidnie

<< < (4/4)

Biedrona:
Cytuj z: mlodyc  Listopad 20, 2007, 16:54:16

no moje tez trzeba troche zjechac , bo ranty maja troszke juz dostane od polskich drog ;/, piszesz o polerce, pomalowali na srebrno ale czy sa w stanie pomalowac to chromem zebym mial tak jak ma teraz, choc podrapane :P? zalezalo by mi zeby je odnowic i zeby wrocily do stanu orginalnego :)

Nie wiem czy maluja chromem ale wiem ze poleruja i maluja normalnie. Za spolerowanie rantu i wyrownanie go malo biora bo okolo 50 zl za sztuke wiec to nic w porownanniu do CNF ;/ Proponuje zadzonic i wypytac sie wszytkiego.

mlodyc:
no wlasnie dzownilem i niestey nie maluja chromem :( kurde z tym to bedzie chyba problem w 3city cos mi sie wydaje..  no cena faktycznie jest ok, w Gdyni znalazlem cos tez ale kazali dzwonic w dzien i powiedza dokladnie ale cenowo ok bo bylo to ok 60 zl felga niezalenie od rozmiaru, jak czegos sie dowiem to napisze :)

Fudi:
Cytuj z: mlodyc  Listopad 20, 2007, 20:52:52

w Gdyni znalazlem cos tez ale kazali dzwonic w dzien i powiedza dokladnie ale cenowo ok bo bylo to ok 60 zl felga niezalenie od rozmiaru, jak czegos sie dowiem to napisze :)

mlodyc mozesz podać nr lub namiary?

Pozdrawiam Fudi

mlodyc:
TEC-MET SP. O. O.
Ul. Limbowa 3 Gdynia 81-520

NIP 586-218-54-60

Tel. 00 48 (0-58) 624 80 47
Tel. 00 48  505 619 272
Fax. 00 48  (0-58) 668-33-02

Adres e-mail: biuro@malowanieproszkowe.gda.pl

"Świadczymy również usługi w zakresie:

- malowanie felg samochodowych"

tyle znalazlem :)

[Dodano: Listopad 21, 2007, 23:00:48]
jesli ktos jest zainteresowany to w gdansku jest miejsce zajmujace sie chromwaniem, np felg :)

http://www.galmex.gda.pl/kontakt.asp?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona